Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych znajduję się TUTAJ

Wycieczka do „centrum edukacji” w Bielsku-Białej – 13.04.2024

W sobotę rozpoczęliśmy sezon turystyczny wyjazdem do Bielska – Białej. Odwiedziliśmy wystawę zwierząt bezkręgowych „Owady i spółka”, zorganizowaną i prowadzoną przez miłośnika i znawcę wszelkich „ stworzeń”, pana Macieja Kupczaka. Uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawych, nowatorskich warsztatach, mogli organoleptycznie zapoznać się z wieloma przedstawicielami bezkręgowców, zamieszkującymi różne części naszego globu.

konkurs plastyczny

Drodzy uczniowie i dzieci!

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym „Jubileusz 50-lecia naszej szkoły". Celem konkursu jest uczczenie 50 rocznicy powstania nowego budynku Szkoły Podstawowej imienia Mikołaja Kopernika w Buczkowicach. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu. Liczymy na Waszą kreatywność!

warsztaty wielkanocne

We wtorek 26 marca 2024 roku, w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne, w których wzięli udział uczniowie klasy IIIb. Program warsztatów obejmował artystyczne wykonanie wielkanocnych wianków, które mogą być ozdobą drzwi lub okien.

WOKALNE TALENTY NA GMINNEJ SCENIE- SUKCESY NASZYCH MŁODYCH 'ARTYSTÓW'

14 marca w SOKOLNI w Buczkowicach nasi uczniowie wzięli udział w XXII Gminnym Przeglądzie Artystycznej Twórczości Szkolnej. Swoje występy wokalne zaprezentowali soliści, duet oraz zespoły wokalne.

Warsztaty wolontariackie i ekologiczne!

Uczniowie z klasy 8 uczestniczyli w warsztatach wolontariackich i ekologicznych przygotowanych przez p. M. Pendolską-Kogut, koordynatora Centrum Wolontariatu w Bielsku-Białej oraz p. M. Koguta, instruktora z Fundacji Rozwoju Edukacji i Ekologii FREE.

Kibicujemy! BKS BOSTIK ZGO Bielsko- Biała

Na początku obecnego roku szkolnego Nasza Szkoła nawiązała współpracę z prezesem BKS BOSTIK ZGO BIELSKO- BIAŁA, panią Aleksandrą Jagieło.

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca odbył się w Oddziale Rocznego Przygotowania Przedszkolnego Dzień Kolorowej Skarpetki. Wszyscy tego dnia założyli kolorowe skarpetki na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa.

Spotkanie z panią Katarzyną Stec

W ubiegłą środę klasy 3a oraz 3b miały okazję spotkać się z panią Katarzyną Stec, która na co dzień jest pielęgniarką. Uczniowie ze skupieniem i uwagą przysłuchiwali się pani Katarzynie, która opowiadała o swoim zawodzie.

Siatkarze w powiecie.

14 marca, drużyna chłopców, która zajęła I miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu miejsko gminnym, spotkała się w hali sportowej w Kozach z innymi mistrzami powiatu.