Aktualności szkolne

Kibicujemy! BKS BOSTIK ZGO Bielsko- Biała

Na początku obecnego roku szkolnego Nasza Szkoła nawiązała współpracę z prezesem BKS BOSTIK ZGO BIELSKO- BIAŁA, panią Aleksandrą Jagieło.

Spotkanie z panią Katarzyną Stec

W ubiegłą środę klasy 3a oraz 3b miały okazję spotkać się z panią Katarzyną Stec, która na co dzień jest pielęgniarką. Uczniowie ze skupieniem i uwagą przysłuchiwali się pani Katarzynie, która opowiadała o swoim zawodzie.

,,Kto śpiewa.. - ten osiąga sukces"- konkurs piosenki biblijnej Jonasz

Święty Augustyn powiedział, że ,, Ten kto śpiewa, ten dwa razy się modli". Dlatego też uczniowie naszej szkoły idąc za poradą Świętego postanowili przekuć te słowa w  czyny. I tak 28 lutego 2024 roku udali się do Bielska - Białej, aby spróbować swoich sił wokalnych podczas konkursu piosenki religijnej 'JONASZ'.

Konkurs Wiedzy Biblijnej i sukces ucznia klasy 5.

7 marca 2024 rok, odbył się XXIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej, którego tematem przewodnim była Ewangelia według św. Marka wraz z przypisami. Do finału zakwalifikowało się 29 uczniów z różnych szkół całej Diecezji. Z naszej szkoły finalistą został uczeń klasy 5 a - Krzysztof Wędzel.

Koncert noworoczny 2024

W dniu 18 stycznia 2024 w naszej szkole odbył się Koncert Noworoczny. Dla upamiętnienia tych pięknych chwil przedstawiamy obiecany filmik z wydarzenia

Spotkanie z Panią Pauliną Górny. Preorientacja zawodowa.

W szkole wcale nie musi być nudno! Po powrocie do szkoły z feryjnego wypoczynku na uczniów klasy 3b czekała niespodzianka. Spotkali się z panią Pauliną Górny, która opowiedziała im o zawodzie fryzjera.

Angielski na wesoło

Uczniowie klasy 3b podczas zajęć prowadzonych w ramach innowacji pedagogicznej „My English Class” mieli okazję zmierzyć się ze sobą grając w planszówki.

"Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości" - III edycja Sport Klubów

W naszej szkole w okresie od 20 września 2023 roku do 29 listopada 2023 roku, były prowadzone dodatkowe zajęcia sportowe w ramach programu WF z AWF, organizowanego przez AWF w Warszawie – pt. „Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości".

koncert noworoczny 2024

„Aby odnieść sukces w Nowym Roku, bądź skupiony, rozwijaj pozytywne nastawienie i realizuj swoje marzenia z pasją”.

Bamigboye Olurotimi