W świątecznym nastroju

Tegoroczne spotkanie przedświąteczne zgromadziło na sali gimnastycznej wszystkich uczniów od kl. "0" po "3" gimnazjum, dyrekcję, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klas 1a i 1b gimn. pod opieką p. I. Chrzanowskiej - Filipkiewicz i p. M. Dobrowolskiej przedstawili montaż słowno - muzyczny przypominający staropolskie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

W uroczystym nastroju wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu młodych artystów naszej szkoły przygotowanych przez p. A. Syty. Zagrał dla nas też zespół instrumentalny złożony z uczniów kl. 1ab gimnazjum oraz, przy akompaniamencie p. A. Kasińskiej, zaśpiewała "Buczyna".

Na koniec wysłuchaliśmy życzeń świątecznych autorstwa ks. J. Twardowskiego  i gwarą - złożonych przez "Buczynę". Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd oraz wręczeniem nagród za konkursy, osiągnięcia sportowe i działalność charytatywną.

M. Dobrowolska