Karta pływacka zdobyta!

W COS w Szczyrku 37 uczniów naszej szkoły przystąpiło z pozytywnym efektem do egzaminu na kartę pływacką.
Potwierdzenie umiejętności pływackich uzyskali:
Kurowski Michał, Repak Alicja, Widera Wiktor, Popowski Patryk, Tatka Miłosz, Gruszecki Zbigniew, Marczewski Jakub, Mościcka Klaudia, Moscicki Dariusz, Bałchan Emilia, Gamdzyk Gabriel, Kurysia Anna, Moczek Kamila, Piela Paweł, Pindel Bartek, Moczek Daria, Dobija Szymon, Gluza Maria, Sikora Łukasz, Widera Aleksander, Owczarzak Karolina, Rozner Julita, Ryczek Anna, Skrok Maria, Smaga Nikodem, Jaworski Piotr, Młynarski Natalia, Olma Adam, Wieczerzak Emilia, Dobija Dominika, Majcherczyk Karolina, Opach Nikola, Osińska Nadia, Widera Karol, Wrona Martyna, Roj Mateusz, Stypulska Marta. Wszystkim gratulujemy !
                                                 Iwona Filipkiewicz